OZNAM - samotestovanie

Dôležité upozornenia:
Prosíme zákonných zástupcov, ktorí budú realizovať samotestovanie žiaka v domácom prostredí, vykonanie samotestu je potrebné potvrdiť triednemu učiteľovi telefonicky, SMS správou, mailom, v nedeľu do 18.00. Pokiaľ bude výsledok testu pozitívny, žiak zostáva doma a je potrebné informovať detského lekára.
Prvé samotestovanie v domácom prostredí prebehne v nedeľu 19. 9. 2021.
Antigénové testy boli zákonnému zástupcovi odovzdávané výlučne za účelom diagnostiky ochorenia COVID-19 žiaka, ktorému sú určené.
V prípade, ak zákonný zástupca antigénové testy nepoužije, pričom zároveň nedošlo k ich znefunkčneniu, je povinný ich škole vrátiť.
V prípade, ak zákonný zástupca antigénové testy použije na iný ako dohodnutý účel, je povinný vydať bezdôvodné obohatenie formou finančného plnenia, ktorého výška sa vypočíta ako súčin počtu odovzdaných antigénových testov a trhovej ceny jedného antigénového testu.
Pripíjame inštruktážne video:

OZNAM - príspevok na dopravu