OZNAM - od 12. apríla 2021 sa obnovuje školské vyučovanie v základných školách na prvom stupni

Vážení rodičia, milí žiaci.

Na základe Rozhodnutia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu zo dňa 8. apríla 2021, s účinnosťou od 12. apríla 2021 sa obnovuje školské vyučovanie v základných školách na prvom stupni.

Žiaci prichádzajú do školy v sprievode zákonného zástupcu. Zákonný zástupca sa preukazuje negatívnym výsledok antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 nie staršmí ako 7 dní alebo negatívnym výsledokom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 7 dní alebo zákonný zástupca prekonal ochorenie COVID-19 a má o jeho prekonaní doklad nie starší ako tri mesiace, respektíve potvrdenie o zaočkovaní druhou dávkou vakcíny a od očkovania uplynulo viac ako dva týždne.

Zákonný zástupca predkladá škole Čestné vyhlásenie a Súhlas so spracovaním údajov.

O ďalších podrobnostiach nástupu detí Vás budú informovať triedni učitelia.

Všetci ostatní žiaci školy pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Mgr. Jana Smolková

(172.28 kb)