• O NÁS
  • HISTÓRIA
  • AKTUALITY
  • DOKUMENTY
  • PROJEKTY
  • AKCIE

Kontakt:

Napíšte nám:

Aktuality

Návrat žiakov do škôl

Vážení zákonní zástupcovia,

napriek tomu, že sme sa už všetci veľmi tešili do školy, epidemiologická situácia to žiaľ nedovolí. Po zasadnutí konzília epidemiológov s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu  dňa 4. 1. 2021 bol upravenýnávrat žiakov do škôl v roku 2021.

1. Žiaci prvého stupňa budú od 11.1.2021 vzdelávaní dištančne (bližšie informácie poskytnú triedni učitelia). Žiaci prvého stupňa by mali nastúpiť na prezenčný spôsob výučby 18.1.2021 po testovaní zákonných zástupcov a zamestnancov školy.

2. Žiaci druhého stupňa budú od 11.1.2021 pokračovať v dištančnom vzdelávaní až do ukončenia lockdownu - 24.1.2021. Žiaci druhého stupňa by mali nastúpiť na prezenčný spôsob výučby 25.1.2021 po testovanízamestnancov školy, zákonných zástupcov a žiakov.

Niektoré kroky sú v štádiu plánovania a budú závisieť od vývoja epidemiologickej situácie.

Verím, že to spoločnými silami zvládneme.Na záver by som Vám chcela v mene všetkých mojich kolegov zaželať do roku 2021 veľa zdravia a pohody.

Mgr. Jana Smolková, riaditeľka ZŠ

 

https://www.minedu.sk/minister-skolstva-b-groehling-mame-plan-na-navrat-deti-do-skol-ten-vsak-zavisi-od-aktualnej-situacie/https://www.minedu.sk/minister-skolstva-b-groehling-mame-plan-na

18364

Zoznam aktualít

OZNAM - vyučovanie od 18.1.2021
Návrat žiakov do škôl
OZNAM O VYPLÁCANÍ CESTOVNÉHO
OZNÁMENIE O PRÁZDNINÁCH
OZNÁMENIE
Vyučovanie na 2. stupni bude naďalej prebiehať dištančnou formou.
Usmernenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR k opatreniam v územných obvodoch okresov nepodieľajúcich sa na druhej vlne celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“ ( tlačivá na stiahnutie)
Aktuálne opatrenia v súvislosti s celoplošným testovaním „Spoločná zodpovednosť“
Vyhlásenie o bezinfekčnosti (tlačivá na stiahnutie)
Usmernenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR k opatreniam vyplývajúcim z celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“
DIŠTANČNÉ VZDELÁVANIE žiakov 2. stupňa v školskom roku 2020/2021
1 2 3 4 [>]