Vážení zákonní zástupcovia,

napriek tomu, že sme sa už všetci veľmi tešili do školy, epidemiologická situácia to žiaľ nedovolí. Po zasadnutí konzília epidemiológov s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu  dňa 4. 1. 2021 bol upravenýnávrat žiakov do škôl v roku 2021.

1. Žiaci prvého stupňa budú od 11.1.2021 vzdelávaní dištančne (bližšie informácie poskytnú triedni učitelia). Žiaci prvého stupňa by mali nastúpiť na prezenčný spôsob výučby 18.1.2021 po testovaní zákonných zástupcov a zamestnancov školy.

2. Žiaci druhého stupňa budú od 11.1.2021 pokračovať v dištančnom vzdelávaní až do ukončenia lockdownu - 24.1.2021. Žiaci druhého stupňa by mali nastúpiť na prezenčný spôsob výučby 25.1.2021 po testovanízamestnancov školy, zákonných zástupcov a žiakov.

Niektoré kroky sú v štádiu plánovania a budú závisieť od vývoja epidemiologickej situácie.

Verím, že to spoločnými silami zvládneme.Na záver by som Vám chcela v mene všetkých mojich kolegov zaželať do roku 2021 veľa zdravia a pohody.

Mgr. Jana Smolková, riaditeľka ZŠ