Základná škola, Školská 295, 049 32 Štítnik oznamuje rodičom žiakov, že dňa 18.decmbra 2020 (piatok) v čase od 8:00 hod. do 12:00 hod. bude v areáli základnej školy vyplácané cestovné osobne - zákonnému zástupcovi na platný občiansky preukaz.

Cestovné, ktoré si zákonný zástupca nevyzdvihne v uvedený deň a hodinu, bude vyplatené v januári 2021.

Z dôvodu dodržiavania prísnych hygienických opatrení žiadame rodičov, aby cestovné prišiel prevziať jeden zákonný zástupca bez rodinných príslušníkov.

Vstup do areálu školy je možný len s rúškom, rukavicami a vlastným perom.

Mgr. Jana Smolková, v.r.