Oznam platný od 26.10.2020

Základná škola, Školská 295, 049 32 Štítnik

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Žiaci 1. stupňa sa budú naďalej vzdelávať v priestoroch základnej školy podľa aktuálneho rozvrhu. Zabezpečené budú všetky hygienické a epidemiologické opatrenia.

Žiaci 2. stupňa prechádzajú od pondelka 26. októbra 2020 do piatku 27. novembra 2020 na dištančnú formu vzdelávania.  Rozvrhy vyučovania pre obdobie dištančného vzdelávania budú zverejnené na stránke školy a zároveň budú s nimi oboznámení žiaci prostredníctvom triednych učiteľov.